Результати І Всеукраїнського конкурсу арістів "Арфи акорди єднання" пам'яті Г.Гаазе

Категорія А

Лауреати І ступеню Бобровська Анастасія Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни ДМШ № 33, м. Київ Костантінова Лілія Клас викладача Клевцової Лариси Валентинівни ССМШ, м. Харків Сметана Вікторія Клас викладача Клевцової Лариси Валентинівни ССМШ, м. Харків

Лауреати ІІ ступеню Дерій Анна Клас викладача Гриньової Оксани Валентинівни ДМШ № 15, м. Київ Іванишин Божена Клас викладача Колупаєвої Антоніни Віталіївна ССМШ ім. С. Крушельницької, м. Львів

Лауреати ІІІ ступеню Буянова Єлизавета Клас викладача Корчинської Діани Степанівни ДШМ №28, м. Київ Гинку Лючія Клас викладача Корчинської Діани Степанівни ДШМ №28, м. Київ Літош Софія Клас викладача Тихонової Валерії Леонідівни ДМШ № 1 ім. Я.Степового, м. Київ Мудрик Катерина Клас викладача Колупаєвої Антоніни Віталіївна ССМШ ім. С. Крушельницької, м. Львів Дипломанти Вітрук Юлія Клас викладача Гриньової Оксани Валентинівни ДМШ № 15, м. Київ Коваль Єлизавета Клас викладача Тихонової Валерії Леонідівни ДМШ № 1 ім. Я.Степового, м. Київ Колесник Маргарита Клас викладача Співакової Олександри Василівни ДМШ №10, м. Київ Булавка Олександр Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни ДМШ № 33, м. Київ

Диплом за участь Антонова Софія Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни ДМШ № 33, м. Київ Мохнік Аксінія Клас викладача Співакової Олександри Василівни ДМШ №10, м. Київ

Категорія B

Лауреати І ступеню Ахріменко Олександра Клас викладача Корчинської Діани Степанівни ДШМ №6 ім. Г. Жуковського, м. Київ Верба Марія Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни ДМШ № 33, м. Київ Раковська Єлизавета Клас викладача Клевцової Лариси Валентинівни ССМШ, м. Харків

Лауреати ІІ ступеню Агапова Дарья Клас викладача Корчинської Діани Степанівни ДМШ №4 ім. Д. Шостаковича, м. Київ Буянова Дарья Клас викладача Корчинської Діани Степанівни ДШМ №28, м. Київ

Лауреати ІІІ ступеню Грубрина Анастасія Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни ДМШ №33, м. Київ Нузбру Серафіма Клас викладача Тихонова Валерія Леонідівна ДМШ № 1, ім. Я. Степового, м. Київ Рудик Євгенія Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни ДМШ № 33, м. Київ Янко Марія Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни ДМШ №33, м. Київ

Дипломанти Тігова Анна Клас викладача Співакової Олександри Василівни ДМШ № 10, м. Київ Єпіфанова Єва Клас викладача Корчинської Діани Степанівни ДМШ №4 ім. Д. Шостаковича, м. Київ Царьова Катерина Клас викладача Клевцової Лариси Валентинівни ССМШ, м. Харків Диплом за участь Мудрик Алісія м. Львів Субіна Анастасія Клас викладача Федулової Лідії Миколаївни ДМШ № 23, м. Київ

Категорія C

Лауреати І ступеню Власова Анна Клас викладача Клевцової Лариси Валентинівни ССМШ, м. Харків Голуб Катерина Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни Дніпропетровське музичне училище ім. М. Глінки Огіренко Марія Клас викладача Клевцової Лариси Валентинівни ССМШ, м. Харків

Лауреати ІІ ступеню Голуб Ольга Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни ДШМ № 5 ім. Ревуцького м. Київ

Диплом за участь Воронова Анна Клас викладача Гумен Олександри Ігорівни ДМШ №33, м. Київ

Категорія D

Диплом за участь Фесенко Валерія Клас викладача Кметь Наталії Іванівни Національна музична академія ім. П. Чайковського, м. Київ Шпильова Діана Клас викладача Кметь Наталії Іванівни Національна музична академія ім. П. Чайковського, м. Київ

Категорія Е

Лауреати І ступеню Дует арф у складі: Агапова Дарія Ахріменко Олександра ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича, ДШМ № 6 ім. Г. Жуковського, м. Київ Клас викладача Корчинської Д. С.

Лауреати ІІ ступеню Дует у складі: Раковська Єлизавета арфа Раковський Костянтин валторна ССМШ, Україна, м. Харків Клас викладачів Клевцової Л. В. та Котляр С. Д.

Лауреати ІІІ ступеню Дует у складі: Вітрук Юліяарфа Собченко Дарина скрипка ДМШ № 15, м. Київ Клас викладачів Гриньової О.В. та Щебликіна Т.М. Дует у складі: Верба Марія арфа Корнієнко Марія скрипка ДМШ №33, м. Київ Клас викладачів Гумен О. І. та Пінчук В. А. Дует арф у складі: Мудрик Алісія Мудрик Катерина ССМШІ ім. С. Крушельницької, м. Львів Клас викладача Колупаєвої А. В.

Дипломанти Тріо у складі: Дерій Анна арфа Ващенко Катерина скрипка Шандер Тесса фортепіано ДМШ №15, м. Київ Клас викладачів Гриньової О. В., Щебликіної Т. М. та Лозбіної О. В.

Категорія F

Гран-прі Дует арф «Eternity» у складі: Власова Анна Огіренко Марія ССМШ, Україна, м. Харків Клас викладачів Клевцової Л. В.

Лауреати ІІ ступеню Дует арф у складі: Голуб Ольга Голуб Катерина ДШМ №5 ім. Л. Ревуцького м. Київ та музичне училище ім. Глінки м.Дніпропетровськ Клас викладачя Гумен О. І.

Диплом за участь Струнний ансамбль ДМШ № 4 ім. Д. Шостаковича керівник - Агапова О. І.